| AnnaFills a întrebat:

Salut,am nevoie de instructiunile unei diete care da roade, dar vreau sa stiu care sint dezavantajele ei(daca are) si durata de timp cit trebuie sa ma mentin pentru a slabi 5-6 kg.

2 răspunsuri:
| VasileVasilescuVasilovici a răspuns:

Sunt fata asa ca nu e nimic gay sa scriu despre diete.

pai eu zic sa ti dinaia de calorii.
http://calorii.oneden.com/ calculezi aici caloriile pe care trebuie sa le mananci la inaltimea si greutatea ta. cica slabesti juma de kil/saptamana. eu am tinut si am slabit 1 kil/saptamana.e misto ca poti sa mananci cam tot ce vrei tu atata timp cat te incadrezi in caloriile dintr-o zi si dupa ce termini o sa te obisnuiesti sa mananci putin si n-o sa mai calculezi calorii, si nici nu te ingrasi la loc. eu am slabit vreo 11 kilograme in 3 luni jumate sau asa ceva si acum au trecut vreo 4 luni de cand am terminat si nu m-am ingrasat.

| СИМИНa a răspuns:

Eu iti propun dieta Dukan! Este extraordinara, da rezultate chiar din primele doua saptamani. La inceput poate parea/fi dificil dar te asigur ca merita! Uite aici mai multe detalii: http://dietadukan.ro/. Succes! ^^