| anonim999444 a întrebat:

Salut , vreau si eu sa stiu ceva diete pentru a slabi . sau niste sfaturi . mersi anticipat... dau funda. :*

1 răspuns:
| Bybyutzzzz a răspuns:

Exista o dieta f buna: prima zi mananci numai fructe si legume, a doua zi numai branzeturi si lactate, a treia zi numai carne, si tot asa, mai mult sport, adica vreo ora pe zi, poti merge pe bicicleta, cu rolele, sa faci gimnastica, dansuri, sa alergi etc., sa nu mananci seara, adica dupa ora 18, sa bei multa apa