| Flavius1991 a întrebat:

Salut am nevoie de putin ajutor....astazi am fost sa ma tund dar m-a tuns prea scurt si imi sta foarte urat.ce pot face sa imi creasca parul putin mai mare intr-o saptamana sau doua?

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ei si ce daca iti ti se pare tie ca iti sta urat atata timp cat nu iti zice nimeni nimic!

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Nu poti face nimic trebuie sa astepti sa iti creasca

| Be3bitza a răspuns:

Buna uleiul de ricin e bun pentru cresterea parului ...il poti gasi la farmacie nu e mai mult de 6-7lei tongue

| kissikutzaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mergi la farmacie caci au un preparat, nu mai tin minte cum se numeste, este un fel de balsam pentru par. Succeswinking