| VladdDdDd a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu freza mea. Vreau ca parul meu din parti si de la spate sa stea lipit de scalp. Deoarece al meu sta ca niste tepi. E vreun mod de a tunde parul? Deoarece la baietii care ii vad ca au parul asa au urmele de la gratarul masinii de tuns. E din cauza acelui stil de tuns sau ce? As vrea sa-mi stea parul din parti ca acestui baiat http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=B dOZ4dp_WP8

DAU CEA MAI MARE FUNDAAAAA!

4 răspunsuri:
| ReapR a răspuns:

Cu gel.Nu vezi in videoclip?

| VladdDdDd explică (pentru ReapR):

Ala nu e gel, si in primul rand eu vorbesc de parul din parti. Acolo trebuie sa fie un stil de tuns. Vezi tu ca il da cu gel pe parul din parti?!

| ReapR a răspuns (pentru VladdDdDd):

Poi ma ce pisici scoate din tub nu gel?

| VladdDdDd explică (pentru ReapR):

Nu, e matte separation. E altceva :d