| KlaudiaAlecsandru a întrebat:

Am o întrebare în legătură cu părul meu, (este ondulat) după spălare are mult volum, zici că zboară, iar după o zi devine uleios doar pe cap. (El având la fel de mult volum) Sfaturi?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Si eu am parul ondulat si voluminos. Iti pot recomanda sa folosesti un sampon cu keratina ca sa il imblanzesti putin. De asemenea cand mergi sa te tunzi ii poti cere celui ce te tunde sa iti fileze parul ca sa scapi de volum. Uneori parul poate deveni uleios din cauza ca ne punem mainile pe el, asa ca daca faci asta, inceteaza. Poti folosi un sampon pentru sebum in exces de la una din brand-urile acestea: BioDerma, La Roche Posay, Avene, Ivatherm etc.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Schimbă șampononul.

| MTatiana a răspuns:

Foloseste produsele de la Farmasi. Au sampon si masca cu keratina. Iti lasa parul moale, repara varfurile. Si eu am parul cret si sunt ok.
Pentru a le comanda - https://catalogfarmasi.com/inscriere/