| Ellaa1995 a întrebat:

FUNDAAAA! Ce parere aveti despre baietii care poarta pantalonii lasati sub nivelul fundului?! adica, mie imi place moda asta thinking

4 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Si mie imi place moda asta cu turul lasat la baieti dar doar la baietii cu picioarele lungi ca la cei cu picioare scurte faptul ca poarta turul lasat le fac picioarele mult mai scurte si incepe sa arate caraghios.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Moda asta a fost generata de puscariasii din America si insemna ca sunt dispusi la favoruri sexuale contra tigarilor sau drogurilor.

| xqBubbzBeauty a răspuns:

Heii Ella1995..Eu am o parere destul de buna..adica arata cool si sunt super la moda atata timp cat nu exagereaza cu nivelul laughing Intelegi tu.
Fundita?!puppy dog eyes