| alexisRen456 a întrebat:

Salut am o intrebare legata de modelling. Am nevoie de o agentie ce lucreaza cu marci ca:Gucci,Prada,Alex Wang. Stiu cateva agentii bune IMG, Elite, Ford. Am totul ce trebu pentru modelling Strong Face si Baby Face. Ce fel de agentii imi recomandati voi?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

MRA, MAndarina.

| alexisRen456 explică (pentru Adry05):

Nu ele nu au un nevel inalt

| Adry05 a răspuns (pentru alexisRen456):

Cum naiba n-au nivel inalt daca sunt cele mai bune agentii de modeling din tara?

| Socke a răspuns:

Esti inalta si slaba? daca da atunci ai tot ce-ti trebuie

| alexisRen456 explică (pentru Socke):

Da am 48 de kg. la 1.76

| alexisRen456 explică (pentru Socke):

Da am 48 de kg la 1.76 si ma ocup cu sportul

| Socke a răspuns (pentru alexisRen456):

Da ai sanse. mult noroc.

| alexisRen456 explică (pentru Socke):

Dar cum e mai bine sa transmiti snapuri? (in cit timp raspund daca esti tipajul lor sau nu) Dar cum poti sa lucrezi legal in New York?

| alexisRen456 explică (pentru Socke):

Vreau sa incerc la agentii din Moscova: Avant models sau Eskimo. sau la IMG models New York... Care e parerea ta?

| Socke a răspuns (pentru alexisRen456):

Asta nu stiu. incearca pe Instagram.fa-ti niste poze da-le tag, trimitele poze.

| Socke a răspuns (pentru alexisRen456):

De Avant models am auzit si de IMG, de Eskimo nu.Eskimo parca era sau este o marca de inghetata.

| alexisRen456 explică (pentru Socke):

Nu :-D e de modele din Rusia. sunt la un nevel destul de bun. Fetele de acolo fac publicitate la victoria secret, Chanel, Louis Vuitton...

| Socke a răspuns (pentru alexisRen456):

Fain