| IonutCiobanescu a întrebat:

Salut, am o mica problema aspectuala. Sunt roșcat inchis la culoarea parului si problema e la sprancene, la soare nu se observa. Si doar sprancenel care duc spre nas o parte micuta au culoare inchisa nu stiu cum sa explic, restul sprancenei e de culoare mai deschisa, ce as putea face sa definesc culoarea fara sa le vopsesc?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai acolo la interior e mai multe fire normal ca se vede mai închis. Pensează-tehee hee

| Lukasssz a răspuns:

Dar de ce te deranjeaza asta? de ce vrei sa te schimbi?

| mudokins78 a răspuns:

"aspectuala" "sprancenel care duc spre nas"
ce se intampla cu generatia din ziua de azi? wtf dude?

| IonutCiobanescu explică (pentru mudokins78):

No bun, si ce e gresit in asta? Cum ai vrea sa ma exprim daca nu am gasit alti termeni de exprimare potriviti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sprîncenellaughing tinerel

| IonutCiobanescu explică (pentru anonim_4396):

Esti amuzant rau, Cristi din Bucuresti, esti ceva vedeta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru IonutCiobanescu):

Da, pe TPU sunt vedetălaughing

| Sky1975324267677812 a răspuns:

Cred ca singura varianta ar fi vopsitul, nu prea poti tu sa faci ceva intr-un mod indirect deoarece aceasta problema fzica cum o numesti tu este provocata din cauza geneticului!