| Marian12021 a întrebat:

Salut, am o noua pereche de ochelari si am platit foarte mult pentru ei, deci schimbarea lor nu este o solutie. Am o problema, ei imi ating mereu obrajii si este foarte enervant, rama e de plastic si nu poate fi ajustat la nas. Ascult pareri deoarece este un chin la propriu, multumesc.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Mergeți înapoi cu bonul fiscal de unde i-ați luat, cu rețeta pentru dioptrii și cereți schimbarea lor. Un refuz, dacă PRIMIȚI, le spuneți că mergeți la OPC.