| 00MaDa00 a întrebat:

Salut Am o pereche de blugi rosi si i-am agatat intr-un cui si le-am facu o mica gaura cu ce as putea astupa acea gaurita ca sa nu se vada. P.S -in afara sa-i cos funda

Răspuns Câştigător
| DeeaPuff a răspuns:

Inainte de toate ii intorci pe dos si ii dai cu lac de unghii pentru ca gaura sa nu se mareasca. Apoi cu un fel de "lipici de haine" aplici pe o bucatica de material rosu aceeasi culare de rosu si o lipesti pe gaurica happy Sper sa mearga mie mi-a mers. Succes

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pune si tu acolo o capsa, o emblema ceva... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai ce sa faci decat sa-i cosi.
Te pup!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu se pate fara sa-i cosi

| WholeWorld a răspuns:

E la moda asa.

| JammyBrooks a răspuns:

Ce poză la avatar!
Ţi-ai rupt blugii? sad

| 00MaDa00 explică:

O sa incerc mersi.Mai astept raspunsuri