| XFancyX a întrebat:

Salut, am o pereche de pantaloni negri din material sweat putin elastici si am varsat putina benzina pe ei, as putea sa scot pata si cum?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu foarfeca daca cu wanish nu merge numai ai cu ce îi arunci.

| Floridori a răspuns:

Pune pudra de talc pe pata pe materialul uscat si lasa peste noapte. Apoi clateste bine si spala temeinic la mana cu detergent de vase (ideal ar fi Fairy daca ai).Ii clatesti cat poti de bine apoi ii lasi sa se usuce si daca este necesar, repeti procesul, dar iese.
Mult succes!

| XFancyX explică (pentru Floridori):

Am să incerc, mulțumesc frumos!

| Floridori a răspuns (pentru XFancyX):

Cu placere! Succes!