| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de Vans Old Skool care s-a decolorat. E aproape un roșu spalacit... fata de negrul din fabrica. Ce le pot face? Se mai merita sa incerc sa le fac ceva sau mai bine i arunc si iau altii?

6 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Încearcă și spalăi cu vanish oricum nu ai nimic de pierdut.

| Februar30 a răspuns:

Depinde cat de mult tii la ei. Daca ai noroc sa gasesti un cizmar bun, poate ti-i vopseste. Sau poate un croitor bun... nu stiu, ca idee doar.

| Whitesnake99 a răspuns:

Nu o sa mai arate niciodata ca noi din magazin daca incerci sa-i revopsesti...Nu avem noi mesteri atat de buni. In America era alta poveste, poate ti-i facea cineva. Fa o schimbare, innoineste-te si tu de anul nou. Numai bine, la multi ani!

| anonim_4396 explică (pentru Whitesnake99):

Mersi mult. La multi ani

| Anonim124635 a răspuns:

Eu zic ca e timpul sa ii schimbi acum parerea fiecaruia.

| anonim_4396 explică (pentru Anonim124635):

Au abia jumatate de an