| onivapupa a întrebat:

Am o problema cu caderea parului. Am parul ondulat, gros si cu firul uscat, insa la radacini mi se ingrasa deja in a doua zi. De fiecare data cand ma spal pe cap(si trebuie sa ma spal la fiecare trei zile) cad f multe fire. Ce pot face, nu as vrea sa ajung cheala...

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate ți se pare ca sunt multe. Dacă sunt in jur de 20-30 e ok. E normal sa cada ca sa crească altul in locul lui.

| kiri11 a răspuns:

Iti recomand sa citesti mai multe despre produsele gamei vivese senso duo happy sunt, cred eu, exact ceea de ce ai nevoie happy

| kiri11 a răspuns:

Apropo, daca le vei folosi, iti sugerez sa folosesti si uleiul din cocos. Este de asemenea o combinatie care pe mine m-a ajutat foarte mult.

| Andreewa a răspuns:

Încearcă Gerovital anticadere si spălate mai o data-de doua ori pe săptămana.