| qwertyuu a întrebat:

Am parul lung si trebuie sa il spal o data la 2 zile altfel devine murdar si cateodata am impresia ca miroase urat... ce ma sfatuiti sa fac? deja devine stresant...ma spal de 4-5 ori pe saptamana, ceea ce nu este bine. Ma gandeam sa folosesc un spray pentru par sau pudra de talc, poate mai acopera mirosul de transpiratie. Nu stiu, astept parerile voastre mersi!

Răspuns Câştigător
| pixie17 a răspuns:

Daca folosesti cumva produse pentru par care s-ar putea sa il ingrase ar trebui sa incerci sa le gasesti un inlocuitor care sa nu mai provoace asta.Pentru a evita spalatul incearca un sampon uscat il vei gasi la DM.Eu ujna il folosesc si ti-l recomand.
P. S: Este 10 lei big grin

| qwertyuu explică (pentru pixie17):

DM gasesc si in Real?