| andyyyy a întrebat:

Am si eu o camasa in carouri spre albastru, si as dori sa imi iau peste o vestuta tot in carouri ( rosu, negru, etc)... Ce ziceti, e bine, sau ar trebui sa imi iau sub vestuta un tricou alb?

Răspuns Câştigător
| ArianaDwen a răspuns:

Eu as zice sa iti ei tricoul alb ca nu cred ca ar sta prea bine cu camasa in carouri,si daca vrei il mai poti accesoriza cu niste bratari colorate sau margele negre,ar sta bine, deci ramane tricoul alb, sper ca te-am ajutat si mai sper ca o sa ma aleg si cu o funda (daca e bun raspunsul)! Succes andyyyy!

5 răspunsuri:
| teodoram a răspuns:

Paai nu prea se asorteaza... vestuta cu un tricou alb ar merge perfect, bafta!

| bebitzu a răspuns:

Din punctul meu de vedere "merge" adica se potriveste. In general o vesta peste camasa are un oarecare simt estetic si sigur nu vei fi privit cu amuzament sau acuzat de prost gust.

| Alejandra4785 a răspuns:

Peste o vestuta tot in carouri ( rosu, negru ar trebui sa iti iei o camasa tot in carouri parerea mea ti-ar sta super

| Alejandra4785 a răspuns:

Bada conteaza dc nu mi-aidat mie funda :@:@:@:@@:@: ea are o gramada eu nu cryingcrying(

| andyyyy explică:

Mersi tuturor de raspunsuri! Sper ca nu conteaza asa tare cui i-am dat funda. Va mai astept si la alte intrebari happy