| incept1on a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, am 19 ani si sunt tuns scurt prin parti si par mare ridicat in sus, mi-l tin ridicat sus cu fixativ, dar problema mea e ca trebuie sa imi spal parul odata la 2 zile pentru ca altfel se lasa si nu il mai pot ridica, e o problema ca il spal atat de des si il dau cu fixativ zilnic? Ar putea sa imi cada parul mai repede?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, e daunator sa dai cu fixativ des, incearca cu gel de par si iti dureaza mai mult timp fara sa te speli, mie imi tine 3 - 4 zile si nu am probleme.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Fixativul folosit mult nu stiu ce efecte are, dar spalatul foarte des il usuca
am o sugestie http://3.bp.blogspot.com/......971452.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fixativul nu este asa de grav ca un gel sau spuma. daca ai folosi un fixativ profesional nu cred ca ar mai fi probleme avand in vedere ca ai parul scurt e ok.