| catalina_2560 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.As vrea sa stiu niste metode cu ajutorul carora sa imi stea parul drept.Vreau sa spun ca nu imi sta parul drept nici dupa ce il intind cu placa.(si am placa buna nu pot zice ca e vina ei).Imi indrept parul inainte sa plec la scoala iar cand ajung acolo parca nici nu l.am indreptat.Multumesc.

2 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Depinde la cate grade ajunge placa si depinde si de umiditatea aerului happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se indreapta parul de la sine daca folosesc Gerovital pentru par gras sau pentru cresterea parului. Probabil pentru ca imi usuca parul cat de cat. Si mi se mai indreapta si daca dupa ce il usuc il prind in crestetu capului.