| DiyanAndorea a întrebat:

De ce baietii se uita mai mult la fetele fitoase...care se fardeaza...etc? Chiar nu inteleg logica lor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare pentru tine. am mai pus-o pe aces site de 4 ori dar nimeni nu mi.a raspuns. tu cum de ii vezi numai pe aia care se uita dupa fitoase dar nu si pe restul? cei mia timizi si mai "prosti"? chiar nu inteleg logica ta si la restul

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Un raspuns pun dar mai poate fi un raspuns tot logic se uita si aia cu fite dar poate ca le place sau nu le place ce vad

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru că sunt mai... disponibile.: ))
Pentru că sunt magnetizați de aspectul, de sex-appealul lor. E spiritul de turmă, ce vrea unul, vrea și celălalt. E o competiție, o rivalitate, iar, cât timp sunt adolescenți, trăiesc o continuă dorință de cucerire.
Probabil, tu ești o fată mai simplă, mai modestă, și ești un pic contrariată de atitudinea lor. Nu sunt toți la fel, așa cum nu toate fetele sunt niște răzgâiate.

| Axys a răspuns:

Buna pai depinde poate ca se uita asa fara sa vrea ori le place ori ca nu le place ei tot se uita asa ca nu ai de unde sa stii daca lor le place sunt fel si fel de baieti cu gusturi diferite. Zic eu dar sa ti minte de la mine multi baieti cauta simplitatea unei fete adica ca aiba un ten foarte curat... si o igiena buna

| CosminC86 a răspuns:

Baieteii aia care se uita dupa pitipoance nu sunt barbati. Eu sunt convins ca un barbat adevarat aprecieaza mult mai mult loialitatea si respectul reciproc, decat aspectul exterior.

| DiyanAndorea explică:

Asa e Endoryus! Ai perfecta dreptate! Mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiyanAndorea):

Ma bucur ca ti-ai dat seama de ce anume voiam sa zic acolo.

| KinderRM a răspuns:

Bună dimineaţa!

Îţi spun eu, vor ceva diferit, vor ceva să arate bine şi care cred ei, o să ţină mult timp. Însă această dorinţă pe care ei o au se sfârşeşte exact atunci când fata deschide gura. Când a deschis gura, s-a terminat totul şi îşi văd de treaba lor. De cele mai multe ori, fiţoasele cu bani au prieteni doar pentru a fi ***, părerea mea. Aceste fete nu sunt pentru ei şi la un moment dat se vor trezii şi se vor întoarce la fetele normale. De exemplu, dacă ai o relaţie cu o tipă simplă, drăguţă etc şi o laşi pentru o fiţoasă/panaramă, tot la tipa simplă şi drăguţă te întorci.

| shadyserban a răspuns:

Băietii se uita la fetele pe care le plac.Nu contează daca sunt fitoase etc.