| Afrodita_7159 a întrebat:

Am si eu o problema.Imi tot apar cosuri si puncte negre in jurul gurii, ce ar trebui sa folosesc ca sa dispara? Ma puteti ajuta? Va rog fara raspunsuri la misto.Multumesc:*:*:*

Răspuns Câştigător
| beatrice2 a răspuns:

Pai uite eu folosesc Clerasil o noua marca care a aparut in Romania, le'am descoperit in Anglia in vacanta sunt foarte eficiente impotriva cosurilor punctelor negre si acneei. le gasesti in farmacii sub forma lichidawinking daca nu un remediu naturist ar fi spalarea cu ceai de musetel. succes! :* funda?big grin

2 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Poi poti incerca o crema de la gerovital ...eu am una pentru acnee si sunt foarte multumita de ea si pentru punctele negre este o crema clean and clear de la jonson (parca) si are efect imediat!winking

| andruS_9633 a răspuns:

Buna eu iti recomand o vizita la dermatolog poate e ceva mult mai serioshappy