| Florennce a întrebat:

Salut.am vreo doua perechi de bascheti ( unii albi&unii negri ) si as vrea sa-mi dati idei ca sa-i decorez mai frumos, adica sa cos ceva frumos pe ei, sau sa pun alte chestii. nu stiu! Ajuta-ti-ma va rog! Funda! Mskiss happy

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Uite o idee...ai putea sa cumperi paiete sau pietricele de toate culorile si sa le cosi(lipesti)vpe adidasi...scz alta idee n am
sper ca te am ajutat

| intelegatoarea a răspuns:

Uite alta idee, ia carioca si unde vezi albi fa inimioare sau stelute sau ce vrei u adica nu chiar peste tot unde vezi alb depreferabil pe botu papucului...bafta

| lordbogdan a răspuns:

Picteaza-i cu tempera sau cauta pixuri speciale sau tatuaje, functioneaza si pe bascheti sau alti papuci.