| Sayachan a întrebat:

As dori sa am un par mai lung... poate puteti sa ma sfatuiti niste produse sau niste metode sigure sa-mi faca parul repede sa creasca?

3 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Ricin, masti de par, sau lasa-l sa creasca, daca folosesti prostiile astea o sa-ti creasca, dar urat, ai rabdaRE=CEL MAI GOOD

| AmanoYuno a răspuns:

Ulei de ricinhappy

| adelina0101123 a răspuns:

Extensie de par big grin daca nu ai ce face cu banii, iti recomand asta big grin, spalate la cap odata la 2 zile si maseazati scalpul5-10 minute la baie si in fiecare zi si seara piaptana-l cu o perie care sa te maseze dar sa nu te raneasca, tot 5-10 minute. s-a inventat uleiul de recin dar nu e de ajuns.
tratamentul care il dati voi nu e complet.
se pun doua galbenusuri de oua, o lingurita de ulei de masline o sticluta de ulei de recin si o lingurita de miere. asta e tratamentul intreg cu care puteti face masca de par pentru cresterea parului. multa bafta in continuoare. ti-am dat mai multe variante... funda? Alege care vrei P.S sunt 3 variante