| Ionut121208 a întrebat:

Salut,as dori sa imi cumpar un ceas si am gasit un site pe care l am gasit ceva mai ieftin ca pe alte site uri, vreau sa stiu daca este de incredere site ul VIVANTIS

3 răspunsuri:
| Motherlode a răspuns:

Depinde si cat de ieftin este in comparatie cu celelalte site-uri. Verifica daca gasesti recenzii pe internet despre site.

| Nanami17 a răspuns:

Ai grijă cu unele site-uri, poți să iei țeapă așa cum au pățit mulți.Ca să te asiguri că e ceva de calitate, caută pe Youtube vivantis și vei găsi oameni care au comandat de pe acest site și îți vor spune calitatea, dacă este de încredere, în cât a ajuns și alte informații.Eu una nu am mai auzit de acest site până acum.Sunt de părere că dacă sunt mai ieftine, e posibil să vândă făcături, dar asta este părerea mea, poate fi invershappy

| andreeamarin2112 a răspuns:

Hello, mi-am cumparat si eu un ceas g-shock baby g de pe vivantis si a fost totul in regula, in folosesc deja de 2 ani. deci da, e de incredere