| Emi94 a întrebat:

As dori sa cumpar un laptop de pe situl "zelix.ro", dar nu am auzit de acest site pana acum si vreau sa stiu daca sunt de incredere. Am incercat sa caut cateva pareri despre site dar nu prea am gasit mare lucru. As dori niste pareri, daca se poate din surse sigure.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E OK site-ul! Am recomandat si eu de pe el si nu mi s-au raportat probleme! E afiliat ANPC ( Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor). Uneori au oferte foarte bune si il recomand cu incredere.

Răspuns utilizator avertizat