| Scorpions13 a întrebat:

Salut.
As dori si eu cateva sfaturi de samponuri naturale sa nu mai folosesc toate chimicalele din comert.
Daca stie cineva retete pentru asa ceva si sa ajute si parul.
Si inca o problema sa combat caderea parului inca nu imi cade decat un fir asa da rar, dar vreau sa evit sa nu se extinda.
Va rog frumos, si va sunt recunoscator celor care ma vor ajuta.

2 răspunsuri:
| king4aday a răspuns:

Salut! De aici poti comanda si alege un sampon natural, sunt la preturi destul de accesibile. Eventual cumperi un set intreg sa-ti merite si transportul. http://www.saffronrouge.com/hair/shampoos
In legatura cu cazutul parului, daca sunt doar cateva fire, e normal, nu-ti fa griji.