| ZambetulNebuniei a întrebat:

As vra si eu sa imi fac freza si nu situ ce freza sa imi fac (sunt nou, in domeniulaughing.

Trasaturi, care cred ca sunt importante: ochi verzi, nasul si urechile dimensiuni normale, fruntea are o latime normala, parul este destul de lung (imi ajunge pana aproape de ochi), iar forma fetei este ovala.

Daca imi da-ti niste instructiuni sau/si poze, ar fi chiar bine.

8 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Deci te duci la frizer si ii zici sa te tunda in V cu breton pe o parte si sati lase coada!

| ZambetulNebuniei explică (pentru filaret03):

Poti sa imi arati o poza sau ceva de genu?

Te rog!

| filaret03 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Este fain as face o poza cu frizura asta da e cam mare parul!

| KattyUnknown a răspuns:

Hai ca am sa iti arat eu ce stil de freza imi place pentru un baiatsmug.

| ZambetulNebuniei explică (pentru KattyUnknown):

Ai zis ca imi arati, dar m-ai lasat cu buza umflatasad.

| ZambetulNebuniei explică (pentru KattyUnknown):

Scuze, abia acum am vazutbig grin

| KattyUnknown a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Nui nimica. Ei bine cum e iti place? Mie frezele de genul acela imi plac la baieti, si multi o poarta :p Deci nu ti-ar strica una dinaia:*