| Lh_Danii_1997 a întrebat:

Va rog, spuneti-mi ce exercitii si ce dietă sa tin pentru un abdomen plat, vreau sa fac patratele+ fac exerciti mult pentru maini si piept. Va rog sa-mi spuneti ce exercitii sa fac si ce dieta sa tin pentru ca muschii sa se dezvolte cat mai repede.

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

8 min workout abs. Cauta pe Youtube

| Sean a răspuns:

Pai fa 5-6 serii de abdomene cu capul in jos, apoi tot 5-6 serii de data asta faci abdomene normale.
PS: 1 serie faci pana numai poti

| Lh_Danii_1997 explică (pentru Sean):

Si cam ce dieta sa tin? Sa beau multa apa si sa mananc multe fructe?