| Danyela12345 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie ceva firme de machiaj care au un creion de ochi rezistent si care daca sa poate sa reziste mai mult de 4-5 ore, indiferent de pretul pe care il are vreau doar sa reziste cat mai mult

4 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

4-5 ore rezistă cam orice creion de ochi care nu e luat din talcioc, să fim serioşi. Totuşi, dacă vrei o firmă care într-adevăr să merite banii, cu produse care-ţi garantează un make-up ultra-rezistent în timp, chiar şi în condiţii de umiditate crescută, atunci mergi pe gama de produse de la oricare dintre brandurile MakeUpForever, Chanel sau Urban Decay. Pentru machiaje speciale, există Kryolan, o firmă nemţească cu produse profesionale (folosite mai mult în cinematografie, teatru şi televiziune). Succes!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi,loreal,max factor bourjouis dar toate sa fie din gama waterproof asa sunt mai rezistente la apa, transpiratie si lacrimi.laughingfundita?

| pitiqa a răspuns:

L`Oreal Paris
INFAILLIBLE CREION DE OCHI rezistent, retractabil este rezistent la apa si cu efect timp de 16 ore

| MaRiA_1514 a răspuns:

Maibelline Astor Rimmelwinking Sunt super bune sper ca te-am ajutat