| Mitzura92 a întrebat:

as vrea si eu un nume de creion de ochi care sa nu se intinda. sa reziste sub ochi. am incercat tot felul de creioane, dar niciunul nu a tinut. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand te-as sfatui sa iei ceva rezistent la apa asta in cazut in care transpiri! Nu de alta, dar sa nu se intinda! Nu cred ca vrei sa arati de parca ai avea cearcane la numai cateva ore de la aplicare! Tusul care cred ca are o buna calitate e de la Maybelline- Maybelline Stiletto Black Shimmer! Iar creioane bune gasesti la Deborah, Maybelline, L'Oreal, Rimmel London, Sephora si alte firme mai cunoscute! In nici un caz nu cumpara de la Avon/Oriflame! Nu persista si se intind!
Ps: La aplicarea tusului, daca se intinde sau te murdaresti aplicandu-l aplica la inceput un strat de pudra!

1 răspuns:
| Adina77 a răspuns:

De creion de ochi care sa nu se intinda nu stiu, insa eu folosesc tusuri de ochi pe care seara le jupesc pur si simplu de pe pleoapa.
Deci poti cere tus care se jupeste.Ma inteleg bine cu el.
Mai toate firmele au.