| Grefuit a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb ce parare aveti... am fost si eu fraerita de "agentia" Blue Models, din pacate am platit asa zis taxa de inscriere, si am semnat acea "hartie" in care am dat niste date despre mine,nume, locuinta, nu si cnp-ul.Presupun ca acela nu era contractul pentru ca m-am uitat de "amanunte" si nu erau.A doua zi mi-au facut niste poze, dar nu am fost la interviu.O sa imi mai ceara bani? Stie cineva cum arata acel contract? Va multumesc anticipat pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Tymycy a răspuns:

Nu cred ca o sa se mai complice, ca pe ei mai mult taxa aceea de inscriere i-o interesat, ca daca era o firma serioasa proceda altfel. Dar crede-ma niciodata sa nu uiti sa citesti contractul, ca cine stie ce scrie in ea si tu semnezi si dupa aceea numai ii cale de intoarcere sad

| johny19 a răspuns:

Buna, si eu am patit la fel. Sper sa ne fie o invatatura! Sa nu mai patim asa!