| anonim_4396 a întrebat:

Azi ma duc la film cu un prieten, nu stiu in ce sa ma imbrac. Am doua obtiuni rochita roz pal fara maneci si sandale albe cu flori/ pantaloni scurti, curea, un maiou roz aprins fara maneci si conversi... Mi-am intrebat prietenii si nu stiu ce sa zic.DAU FUNDA! VREAU RASPUNSURI CONCRETE

Răspuns Câştigător
| Luciana0313 a răspuns:

Eu as alege a doua optiune. Mi se pare mai dragut si ti-ai putea prinde parul in coada de cal si sunt sigura ca ai arata minunat. In plus, e mai comod, ai vazut ca multe persoane poarta pantaloni scurti, mai ales acum. Dar pana la urma, faci cum vrei tu. Eu tot cred ca a doua optiune e mai buna. :* Distractie placuta la film!

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna! Eu as alege rochita pentru ca e mai feminina, insa acestea sunt preferintele mele proprii.Iti sugerez sa adaugi o coronita cu flori pe cap si sa ai un machiaj finut si fresh de vara:putin rimel, blush, gloss roz deschis, daca ai nevoie foloseste si un fond de ten sau BB cream.Ia-ti si o geanta in care sa tii bani, gloss-ul, servetele si tot ce mai ai nevoie.O sa arati foarte bine, nu iti face griji.Mult succes di distractie placuta!

| Daniela1234567 a răspuns (pentru Etelca):

Mersi, dar am parul lung si des, deci nu vreau sa-l las in jos ca imi va fi cald iar altfel nu pot purta coronita

| Kenya a răspuns:

Rochita pal si daca merge si cu converse ar fi super. Distractie placuta! ♥