| soarece1234567 a întrebat:

Salut, baieti! Ce purtati mai des? Sosete negre sau albe?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sosete albe porti de obicei la tinutele sport, sau la pantalonii deschisi care-i porti vara, cie de in sau materiale usoare de vara.

Sosetele negre se poarta la blugi si la pantalonii clasici si intotdeauna la pantofi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce apuc din sertarul cu sosete. Happy socks

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da oare lui Violetta i-a crescut mătărânga? Sau chiar e nevoie sa se bage in seamă oriunde?

| cfrtobias a răspuns (pentru suntserios):

Ignora daca nu iti place, sau vrei sa fii tu campionul zilei de asta esti frustrat?

| suntserios a răspuns (pentru cfrtobias):

Varule... nu ai tu raspunsuri de cate ori am fost eu campionul zilei happy happy
Esti o premiera aci... primul care ii ia apararea Violetei. Bv

| cfrtobias a răspuns (pentru suntserios):

Ziceam doar happy dar face si ea ce stie, esti frustrat ca o raspuns mai repede

| Catrice a răspuns:

Albastre

| Frank51 a răspuns:

In ordinea purtării cel mai des: negre, albe, gri, combinație între ele.

| gabicoo a răspuns:

Seriosule nu îi ia nimeni apărarea Violettei! Iți dă lumea peste nas ție! Că prea te dai dăștept și atoatecunoscător!

Viața ar fi mai frumoasă pe TPU fără tine și Violetta!

| Dismally a răspuns:

Negre, nu-mi plac cele albe.

| ReddY25 a răspuns:

Desculț thumbs up

| DaniTIRB a răspuns:

Iarna negru cel mai des si vara alb laughing))

| ganeamariandumitru a răspuns:

Mai des negre.