| soarece1234567 a întrebat:

Salut! Sosetele negre sunt mai mult mai mult pentru baieti?…Sau pot purta si fetele …? Intreb ca am vazut ca baietii poarta mai tot timpul sosete negre sau inchise la culoare.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Șosetele negre efectiv le poarta oricine oricând vrea

| sierra1 a răspuns:

~Sosetele negre sunt mai mult mai mult pentru...~

a se asorta cu incălțămintea și nu conteză dacă le poartă fete sau băieți

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mai exista conceptii legate de culori, poarta barbatii roz si femeile haine barbatesti, fara sa se mai mire nici un prost.
Poarta ce iti place tie.
Sosetele negre oricum sunt unisex, cum a mai zis cineva. Sau erau, ca ziceam ca nu mai exista conceptii laughing
Cunosc fete care isi cumpara haine barbatesti sau de la raioanele de copii. Nu-i problema.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt unisex, nu iti fa griji.Eu sunt femeie dar tot port sosete negre destul de des, in functie de incaltamintea aleasa in acea zi.

| J0B0MAT a răspuns:

Negrul la orice e cea mai purtabilă culoare atât pentru fete cât și pentru băieți.

| Hyperion7 a răspuns:

Sunt unisex

| carevaescu a răspuns:

Atunci când vine vorba de îmbrăcăminte, negrul este o culoare universală, purtată de ambele sexe, indiferent de articol.

| Ilovedinero a răspuns:

Conteaza sa iti tina de cald si sa mearga cu adidasii.

| Pitbull27 a răspuns:

Bărbații le poartă mai mult decât femeile deoarece ei lucrează în domenii mult mai grele și murdare decât femeile!