| xDxDxDxDxD a întrebat:

Am balerini negri; merg purtati cu sosete albe sau culoarea piciorului?

Răspuns Câştigător
| ivancunemo a răspuns:

Depinde cum este stilul tau dar in general cu ciorapi culoarea piciorului si cu alb dar cu culoarea piciorului funda?

8 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Cu sosetele albe nu merg, mai ales daca acestea sunt groase. Cu sosete de culoarea piciorului merg foarte bine deoarece dau o usoara nota de eleganta. Sper ca te-am ajutat!

| chupachups1234 a răspuns:

Cel mai bine cu piciorul gol, dar ii poti purta si cu sosete de culoarea piciorului, in niciun caz cu sosete albe.

| Simonaaaaa a răspuns:

E cam naspa combinatie da balerini cu sosete. Cele de culoarea piciorului merg pentru ca nu se prea vad dar cu albe nu.

| SweetSecrets a răspuns:

Culoarea piciorului arata mult mai binehappy. Cu sosete albe nu prea merge.Toate fetele din clasa mea poarta balerini si toate cu ciorapi de culoarea picioruluiwinking. Nu e o regula insa e mai elegant asa:*

| Amelya02 a răspuns:

Nicidecum nu merg purtati cu sosete albe, ori cu piciorul gol, ori cu ciorapei de culoarea piciorului!
http://www.anafashion.ro/......black2.jpg

| Maria1927 a răspuns:

De culoare piciorului e mai frumos

| pantofi a răspuns:

Cel mai elegant e combinatia de balerini cu piciorul gol. Unele modele de ex. aici http://www.ipantofi.ro/balerini-online/ se pot purta si cu ciorapi de culoarea piciorului.

| qwertyu76 a răspuns:

Culoarea piciorului, am si eu balerini. Port balerinii numai cu sosete culoarea piciorului.