| DircelMarianEusebiu a întrebat:

Salut baieti si fete! Vreau sa va intreb daca stiti de unde poti cumpara haine replici, tricouri, pantaloni, hoodie uri si shoes. Replici bune care sa nu bata la ochi ca sunt fake uri. Gen sa nu scrie chiar suprene sau mike pe ele, sa fie logo ul acelasi doar materialul sa nu fie ca la cele originale. Daca nu stiti vreun site, atunci de unde va cumparati voi

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin piete sunt tot felul de chestii fake

| alina2k18 a răspuns:

Olx, gasesti tot ce vrei, de la Moncler la Palm Angels pana la Balenciaga si Gucci.