| Sebimiha a întrebat:

Salut baieti si fete! Vreau sa va intreb daca stiti de unde poti cumpara haine replici, tricouri, pantaloni, hoodie uri si shoes. Replici bune care sa nu bata la ochi ca sunt fake uri. Gen sa nu scrie chiar suprene sau mike pe ele, sa fie logo ul acelasi doar materialul sa nu fie ca la cele originale. Daca nu stiti vreun site, atunci de unde va cumparati voi

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Peste tot: la piata, in marketurile stradale sau magazinasele mici de cartier, in magazinasele mici sau mai mari.
Cele "replica sau fake" sunt facute in China, India, Pakistan sau Turcia.
Cele originale sunt din: USA, Franta, Germania sau de unde este creatorul.

| Sophieka a răspuns:

De ce trebuie sa fi penibil si sa iti cumperi replici doar ca sa te simti si tu cineva in societate purtand numele unei firme influente?

Nu iti este jena de acest lucru?

Daca doresti un sfat... Fi tu, fi mandru de tine, cumpara haine decente si lasa imaturitatile acestea.

| denisTiky a răspuns (pentru Sophieka):

De unde sti tu ce va face si cum se va simti dupa ce isi va cumpara hainele?

| Sophieka a răspuns (pentru denisTiky):

Probabil se va simti ca un dobitoc daca nu cumpara replici de haine cu numele unor firme care de ani de zile a inrobit caracterele multor suflete...
Sper sa isi dea seama mai tarziu, si el, si tu, si multi altii de aceste prostii.

| Tekewksl a răspuns (pentru Sophieka):

Frustrată mai ești, măcar de ai scrie corect. Sunt replici si de 300 lei, ar trebui să îți lărgești orizontul, poți cumpăra și din alta parte decât din piata

| Sophieka a răspuns (pentru Tekewksl):

Cine se gaseste sa critice.

Foarte bine...Stii ce? Daca tot sunt atatia cu astfel de mentalitate... Poate imi deschid cateva afaceri sa ma imbogatesc de pe spatele vostru.

| saftaiiustin a răspuns:

De la Chineji imi cumpar eu toate hainele si sunt mereu imbracat Balenciaga Si Verzace