| Bogdan19NN a întrebat:

Caut de ceva timp o pereche de Jordan Retro 5 Hornets/Navy-Olympic/Oreo/Space Jam.
Nu am gasit pe nici un site din europa(exceptand urmatoarele: amazon+ebay+olx, motiv : pe olx nu au marimea iar pe restul cu tot cu transport si taxe vamale ajung la 120$+/nu au pe marimea 42.5)Stiti vreun loc din Romania, prin zona Timisoarei unde as putea gasi sau un site de prin europa unde pot gasi? Va multumesc.

1 răspuns:
| Th3B3st4you a răspuns:

Buna...ceva perechi de papuci Jordan Retro 5 Hornets/Navy-Olympic/Oreo/Space Jam am vazut aici http://www.goo.gl/aLYcWw care este un site chinezesc dar cu produse originale si unele dintre ele au s transport gratuit dar cateodata se intampla sa platesti TAXA de transport care te costa in jur de 20$ dar nu se intampla intotdeauna. Bafta