| UltraLex a întrebat:

Salut, caut o geaca barbateasca cu blana naturala la gluga, unde pot gasi un magazin cu asa ceva in Bucuresti?

Va rog nu vreau raspunsuri de genul ca de ce naturala, cauta online sau linkuri... daca stiti ok daca nu treceti mai departe este a 3 oara cand pun intrebarea si primesc raspunsuri anapoda

Multumesc.

1 răspuns:
| Idontcare69 a răspuns:

Poti incerca sa cauți in magazinele scumpe, de firma, in care se fabrica in mod regulat blanuri naturale. Eu in Park Lake am vazut multe de genul săptămâna trecută, dă o tura pe acolowinking!