| TheGoodDr a întrebat:

Salut! Ce as putea face ca sa imi imbunatesc imaginea?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Aspectul fizic prin sport,creme,operați faciale,haine de la vagabond,sa fii mai tupeist,egoist,arogant,narcist,indiferent fata de alți, sa nu te prefaci sa fii cel bun,nimeni nu e bun,lasa și Raul sa iasă la suprafață, nu fii milog,nu fii catusul unei fete,nu sta după una,vb cu mai multe în același timp, nu da tot timpul unei fete,nu i trimite mesaje non stop,nu încerca să fii bun ca o sa te vadă lumea ca ești un fals,nu fii bun cu toți doar cu tine și apropiați, nu fii dependent de nimeni și de nimic, doar tu contezi în lumea asta, fa totul pentru tine dar și pentru părinți tai, iubește cu patima dar nu deveni independent de ea., pune mereu raul în fata, dacă ma lasă ea mâine ce fac? Nu arata ca iti pasa, nu fii dependent repet

8 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Sa fii mai politicos, sa fii mai glumet/ sa nu te ofensezi la orice gluma, sa stii sa te comporti diferit depinzand de oamenii langa care stai, sa fii loial

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să analizezi care sunt motivele pentru care ai o imagine proastă și să le corectezi.

| Zuzu1991 a răspuns:

Dus...

| mihai69 a răspuns:

Photoshop.

| RAY a răspuns (pentru Mirel4412):

Trăiești în filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te speli, sa te îngrijești...

| TheGoodDr explică (pentru RAY):

Mersii, frate!

| RAY a răspuns (pentru TheGoodDr):

Nu te lua dupa toti ipocriti,falsi care poarta masti de ipocrizie,omul daca nu il ajuti a doua oara te considera trădător,nu traim intr o lume frumoasă si bune cum iti imaginez uni, multi se mira cand aud de o crima, un viol de parca am fii ingerasi, mult cand dau de rau intra in depresie pentru ca toata ziua sau mintit ca lumea e buna, omul e si bun si rau, nu gandi la modul extrem si rational