| rech1nel a întrebat:

Fetelor... ce va impresioneaza mai mult. aspectul fizic sau inaltimea unui baiat?

Răspuns Câştigător
| smooth a răspuns:

Clar aspectul fizic dar for me inaltimea e foarte atractiva :p

18 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ma impresioneaza sufletul si mai putin aspectulwinking

| eni a răspuns:

Aspectul fizic.

| gagica a răspuns:

Inaltimea pentru ca si eu sunt o fata inalta...

| florin92 a răspuns:

Eee fetelor sa fim seriosi lasa'ti vrajeala cu "Ma impresioneaza sufletul si mai putin aspectul", "Ceea ce are in interior! Aspectul fizic nu este important! ", stim ca toate fetele se uita prima data la aspectul fizic si pe urma la suflet, modul de a gandi.etc...deciwinking...

| psihox a răspuns:

Azi e grasut si peste 10 ani e bolnav si apoi mort. Ai inteles explicatia? In schimb la inaltime, te rog sa te urci pe scara sa-i vezi mai bine fata.

| maduuuu a răspuns:

Ceea ce are in interior! Aspectul fizic nu este important!

| yourfriend_1956 a răspuns:

Aspectul fizic... iar apoi inaltimea:*

| Liberty a răspuns:

Cica inaltimearolling on the floor)) toti din categoria asta sunteti diliti?laughing) sau puneti intrebari la harneala?

| angel3 a răspuns:

Pai... de obicei aspectul fizic

da mie imi place de un tip care nu arata foarte bine, dar e inalt si are un suflet de aur:XX:X

| rech1nel explică:

Va rog sa optati intre inaltime si aspect fizic. Doar unele persoane au inteles intrebarea si au raspuns doar in legatura cu ceea ce ma intereseaza

| rech1nel explică:

@ florin92 -un adevar mai mare nici ca se putea laughing)
mersi fetele care au raspuns pana acum si va astept pe celelaltewinking

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Sufletul...si dupa aspectul...happy

| cristinna1919 a răspuns:

Aman2!

| Smileyy a răspuns:

Ochii laughing). Da fie negriiiiiiiii =p~ :X.De baietii inalti ma`m lecuit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un baiat chiar daca arata super bine la aspectul fizic si e mai mic decat mine la inaltime, il vad doar ca pe un baiat dragut si atathee heenu ma prea atrage. Dar trebuie sa le cam aive pe amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspectul fiziz...winking

| Bianca_9263 a răspuns:

Ceea ce are in inauntru; x
esterioru` nu conteaza.big grin

| andreeutza_1129 a răspuns:

Aspectul fizic si inaltimea deoarece daca este inalt logic ca o sa fie si urat!