| beleaua09 a întrebat:

Salut! Ce părere aveti de site ul de adidasi nike outlet ro? Sunt fake adidașii? Ca voiam sa-mi iau niște adidasi care mi au sărit in ochi la preț mic și nu stiu ce sa fac.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt " made in China" da, sunt contrafacuti (fake).
Pretul este iarasi un alt criteriiu care-ti spune cand ceva este original sau fake, cele contarfacute au preturi foarte mici, fata de un nike original care are pretul de la $200 in sus.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da link exact. 99% sanse sa fie mizerii contrafacute. Ce garantie ofera?

| Holiday a răspuns:

"Daca sunt " made in China" da, sunt contrafacuti (fake)."

O mare imbecilitate. De fapt Nike are fabrica in China, in concluzie, pe multe produse Nike originale vei gasi inscriptia "Made in China".

| goguPatent a răspuns:

Simplu. Intri pe site, ca ala pe care l-ai dat tu nu pare sa existe. Daca la sectiune de contact nu vei gasi datele de identificare a firmei, adresa, nume, cui sunt sanse de 90% sa comercializeze fakeuri.

| andra8888 a răspuns:

Eu mi-am cumparat adidasi nike de aici https://bit.ly/3SdE8R3 Ei spun ca sunt originali

| Olariu_Adelin_1996 a răspuns:

Nu te lua după ce au zis alții cu mare in China, nu mai fiți asa Comuniștii, nu înseamnă ca orice produs e fabricat acolo e fake, o grămada de Branduri cunoscute au fabricii jn China din cauza mâinii ieftine de lucru, uite eu de exemplu mi am luat ultimul medel de Nike zoom din reprezentanta Nike și sunt fabricati in china