| FloRian_VioRel_1989 a întrebat:

Ce parfum bun de dama as putea sa iau si eu de la avon?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parfum bun si Avon? Nu prea merg in aceeasi propozitie.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Mie, personal, Attraction mi se pare cel mai potrivit. Și persistă. Mai e și little black dress care are un miros plăcut, dar nu știu cât de mult persistă

| weloveit a răspuns:

Little black dress, Far away, Perceive

| valentinatvd a răspuns:

Today e bunicel.

| xseven7 a răspuns:

Hmmm, Parisian Chic, Rare Amethist, Passion Dance, Avon Cherish, Avon Attraction Rush, Today TOMORROW Always și etc laughing

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda eu un magazin de unde iti poti achizitiona un parfum bun si anume: https://kupoane.ro/store/notino/. Aici vei avea parte de multe reduceri dar si de un cod transport gratuit notino.

| Locoman_Natalia_1989 a răspuns:

Dar de ce vrei anume de la Avon? Spune-mi ce preferinte ai si pot sa iti recomand ceva super de la Oriflame!