| George12356456 a întrebat:

Ce șampon pentru par rar îmi recomandați? Ofer funda!

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce "oferi funda" pe opinii?
Fiecare produs are efecte diferite pentru fiecare, deci nu poti spune ca samponul X sau samponul Y este "cel mai bun" pentru ca nu stii daca iti prieste sau nu.
Testeaza caci doar in acest mod vei afla daca tie ti se potriveste.

| BlueDark a răspuns:

Nivea Man.

| BlueDark a răspuns:

Men* scuze

| Biancabubix a răspuns:

Nivea hairmilk pentru fir subțire, eu am cât de cât părul rar, dar nu folosesc șamponuri pentru fir subțire, eu folosesc head& shoulders mi se pare super bun mai ales dacă îți iei extra volume nici nu pare că ai părul rar, dar acum depinde de tine, poți lua idei de aici și să te informezi, în pagina nivea este și un test pentru păr din partea gamei hairmilk