| MauroMania777 a întrebat:

Salut... Cine a folosit parfumul Ginger&Tonka de la MyGeisha? As dori niște impresii despre persistenta. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este parfum, atunci ar trebui sa miroasa 24 de ore, fara probleme. iar pretul sa fie intre 200 si 400 lei.
Apa de colonie si Apa de toaleta, sunt cele care nu rezista mai mult de 3-4 ore, fiind niste dilutii de parfum si costa putin.

| omuletulofficial a răspuns:

Citez un review' Am fost astăzi în magazin și după ce l-am testat l-am achiziționat pe loc. E un miros dulce atât de plăcut și reconfortat, îmi aduce aminte de copilărie, nu știu exact de ce, dar nu l-am putut lăsa acolo. După aproape 12 ore încă se simte mirosul pe piele, chiar dacă am făcut și duș. E absolut minunat!'