| SJ001 a întrebat:

Cremele cu colagen ajuta la reducerea cicatricilor lasate de acnee? (sunt cicatrici mici, nu adanci)
Dau funda

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da.

| Gabi19971983 a răspuns:

Da, ar putea fi si adanci, le trateaza, deoarece crema cu colagen iti face pielea elastica, si astfel nu se vor mai fedea, pielea regeneranduse.
Succes!
Funda?

| unpustiobisnuit a răspuns:

Mie mi-au trecut cu crema bb

| SJ001 explică (pentru unpustiobisnuit):

Ai putea sa imi dai un link cu crema pe care ai folosit-o? Cam in cat timp s-au vindecat?
Multumesc pentru ajutor.

| RoxanaStan00 a răspuns:

Ca orice tanara, cand am vazut ca tot imi apar cosuri pe ten, am inceput sa le sparg si am ramas cu cicatrici. Am fost pe la mine si m-a indrumat sa folosesc un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. A fost singurul produs care a dat rezultate la mine.