| unefillefrançaise a întrebat:

Salut happy
Cu ce pot purta o fustita tu-tu, pentru o plimbare sau o intalnire? [ in afara de corset rolling eyes ]... chiar sunt in pana de idei! straight face

5 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

Pai cu un tricou cu imprimeu sau cu un maieu simplu.
Te poti incalta cu niste bascheti colorati.
Cheers!

| Puffulets ♥ a răspuns:

Http://republicoftutu.files.wordpress.com/......lerina.jpg

un maieu simplu ca cel din poza de mai sus ar fi perfect:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta tu-tu ar merge cu o bluza stramta cu maneca scurta peste care eventual (daca mergi la intalnire) poti pune un bolerou.happy

| mariacristina_2657 a răspuns:

Poti purta un maieu simplu si o pereche de conversi lungi. sau niste pantofi cu toc.
tinuta o poti accesoriza dupa in functie de culoarea fuste, a maieului si a tenesilor:-)