| izab3llaa a întrebat:

Am nevoie de niste cadouri ( marunte ) pentru femei. Am de daruit, la o intalnire, niste cadouri pentru femei, niste cadouri simbolice ( pana in 5 lei ) in afara de martisoare. Astept idei.

4 răspunsuri:
| SweetAndDead a răspuns:

Poi ai putea lua un parfum sau niste flori mai ieftine! Funda?happy

| izab3llaa explică (pentru SweetAndDead):

Pana in 5 lei am spus, 5 lei de o persoana. nu flori, un obiect simbolic.

| SweetAndDead a răspuns:

Ce zici de o felicitare?

| izab3llaa explică (pentru SweetAndDead):

Nu chiar. este o intalnire la sediu a tuturor reprezentantilor unei firme, iar superiorii vor acorda niste cadouri gen : o esarfa. si as dori mai multe idei, in afara de esarfa.