| Balonaseplutitoare a întrebat:

Cum ar trebui un baiat sa se comporte ca un gothic?
Adica cum ar trebui sa se imbrace ce ar trebui sa faca cum ar trebui sa se comporte si chestii din astea laughing
Si daca incepeti cum ca daca esti emo gothic esti satanist atunci citeste inainte sa comentezi.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si daca ai fi satanist e treaba ta ce esti, si ei sunt diferiti man, comportate normal

| Justme1997 a răspuns:

Te imbraci gotic, nu te comporti gotic ca aia ar fi penibil. In principiu mult negru, da un search pe google photos si vezi exemple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cizme vara