| Cristi1414 a întrebat:

Cum sa am maxilarul conturat?
Exista ceva exercitii? Sper ca stiti la ce ma refer.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Maxilarul nu se poate modiica nici cu creme, nici cu exercitii.
Maxilarul, nasul si oasele fetei se pot modifica numai in operatii estetice, unde medicul la nevoie, foloseste dalti, ciocane, fierastraie mici, ca sa taie si sa remodeleze oasele fetei, ale nasului, maxilarului samd.

| sierra1 a răspuns:

"Cum sa am maxilarul conturat?"
fără intrevenție chirurgicală/constructivă de remodelare rămâi cu ce ai

| Frank51 a răspuns:

Nu-i asculta pe altii, orice parte a corpului se poate modela, desigur necesita foarte mult timp, si exercitiile sunt foarte specifice, asa ca ai nevoie de un consult inainte.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Mesteca cat mai multa guma.

| HelpingHands a răspuns:

Am un văr care a mestecat gumă când era adolescent că vroia să aibă maxilarul mai "conturat" (cum zici tu), dar din punctul meu de vedere a mestecat cam mult că are acum o față de cub! Zici că e Robocop!

| raz0000001 a răspuns:

Jawline?