| Denianonim a întrebat:

Salut
Cum se poate îmbraca o fată având în vedere că e super slabă? E vorba de o prietenă care mâinile și picioarele ca niște bețe și nu îi stă bine cu nimic toate hainele stau ca pe gard pe ea

Răspuns Câştigător
| Happy33 a răspuns:

Nu mai face misto de oameni, serios acum!
Ar putea sa poarte haine care sa o faca sa para grasa.Atunci când ne alegem o ţinută, vrem ca în acelaşi timp, piesele vestimentare să ne scoată în evidenţă formele şi silueta. Este recomandat ca fetele cu o sileută subţire să opteze pentru haine care să ofere dimensiune. Rochiile drepte şi vaporoase sunt potrivite pentru orice ocazie, iar fetele slabe le pot adopta cu foarte multă uşurinţă. Dacă ai picioarele mult prea subţiri, poţi alege să porţi o rochie sau o fustă maxi. De asemenea, potriviţi pentru un efect pe cinste sunt şi pantalonii, chiar dacă jeanşii skinny arată fabulos şi ne fac să-i alegem cu fiecare ocazie.
Dungile orizontale sunt ideale, mai ales dacă sunt alese să fie purtate în partea de sus a ţinutei.
Imi pare rau de ea. Funda?

4 răspunsuri:
| Cannibal a răspuns:

Exista și haine pentru bețe.
Dar cel mai bine ar fi goală.

| Denianonim explică (pentru Cannibal):

Decat sa răspunzi la misto mai bine taci
Dar dacă ai fi dat si tu un răspuns ok primeai funda

| Happy33 a răspuns (pentru Cannibal):

Nu mai face misto de oameni, serios acum!
Ar putea sa poarte haine care sa o faca sa para grasa.Atunci când ne alegem o ţinută, vrem ca în acelaşi timp, piesele vestimentare să ne scoată în evidenţă formele şi silueta. Este recomandat ca fetele cu o sileută subţire să opteze pentru haine care să ofere dimensiune. Rochiile drepte şi vaporoase sunt potrivite pentru orice ocazie, iar fetele slabe le pot adopta cu foarte multă uşurinţă. Dacă ai picioarele mult prea subţiri, poţi alege să porţi o rochie sau o fustă maxi. De asemenea, potriviţi pentru un efect pe cinste sunt şi pantalonii, chiar dacă jeanşii skinny arată fabulos şi ne fac să-i alegem cu fiecare ocazie.
Dungile orizontale sunt ideale, mai ales dacă sunt alese să fie purtate în partea de sus a ţinutei.
Imi pare rau de ea. Funda?

| GL757W a răspuns:

Sa se duca prin mall-uri am vazut destule haine pentru fete slabe