| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna. Ce site-uri cu haine de calitate la un pret decent recomandati? Dar nu H&M,Zara sau Shein. La H&M parca s-au prostit de tot,parca mai toate sunt carpe si marimea xxs e mare de mine,imi comandasem odata o camasa si imi statea ca pe gard,nimic nu mai e bun,la Zara sunt de calitate,dar sunt scumpe,iar de pe Shein marimile sunt ciudate si nu prea am noroc la comenzi,mereu trebuie sa returnez ceva si nu toate hainele sunt de calitate.
P.S:mai am inca o problema,in orice m-as imbraca nu imi sta bine. Cum as putea sa ma imbrac, avand in vedere ca sunt destul de slaba si am picioarele bete?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu am luat niște cămăși de calitate de la Zara. Depinde ce fel de material alegi tu. Nu toate au același material. Tu trebuie să le simți, probezi și să fii atent, nu să le iei fără să te uiți la ele. De aceea mersul la magazin e recomandabil. Sfatul meu? Lasă lenea.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu recomand niciun site.Pentru a te convinge de calitatea unei haine e nevoie sa pui mana pe material in magazin, sa vezi eticheta, cat de deasa e tesatura, sa nu fie croiala stramba, sa nu aiba defecte si mai ales sa probezi! De pe internet nu iti poti da seama. Pozele sunt modificate sa arate bine si apoi te poti trezi cu surprize.

| Frank51 a răspuns:

Eu găsesc în zara produse mai ieftine decât în alte magazine, și mult mai calitative.

Trebuie să-ți iei haine care îți vin bine pe corp, nici strâns, nici larg, și contează și ce fel de haine.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cred ca cele mai ieftine sunt alea tip outlet. Outlet inseamna haine noi cu eticheta de la firme gen zara, bershka, only etc provenite din colectii mai vechi. About you e un site care vinde outlet dar mi se pare ca au preturi exagerate. Sunt cateva site-uri cu preturi ok: outletmag, cream outlet, kurtmann, ais outlet, evendi outlet

| newaccountbye a răspuns:

Sinsay cel mai Ok la preț și am o prietena ft slaba care ia haine de aici

| Anitta97 a răspuns:

Zara chiar are materiale bune dacă mergi și cauti cu răbdare, uitate sa fie viscoza, bumbac, panza. Nu cumpara plastic, poliester! Nu rezista și nici nu este sănătos. SHEIN nu recomand delooooc! Chinezăriile de pe SHEIN sunt oribile, doar costume de baie comand după SHEIN. Massimo dutti are haine de calitate sunt simple dar dacă sti sa le acesorizezi atunci este perfect si te țin o vesnicie, mai bine un lucru bine făcut decât 10 de proasta calitate. House of CB pentru rochițe, corsete si haine feminine. Asos, dar tot așa trebuie sa te uiți la material. Iar dacă ești slăbuță nu ar trebui sa te simți incomod sau sa încerci sa ascunzi lucrul asta! Nu este un defect, învață sa te iubești așa cum ești și sa îți scoți in evidentă calitatile, sunt sigura ca ai o gramadaaaa happy